osłona balkonowa „Szampańskie Hortensje”

Uzupełnij parametry
DARMOWA DOSTAWA InPost oraz dla wszystkich zamówień powyżej 700,00 zł!
Wysyłka: 3 - 5 dni roboczych

1,00 

Cena: 65,00
Nasze osłony balkonowe, to przede wszystkim oryginalna dekoracja Twojego balkonu, tarasu czy płotu, ale także idealne zabezpieczenie Twojej prywatnej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu materiału o strukturze drobnej siateczki z tworzywa sztucznego, nasze osłony znakomicie spełniają wszystkie swoje funkcje!Przede wszystkim, dzięki niezliczonej ilości gęsto usianych maleńkich dziurek, osłona balkonowa nie będzie nabierać powietrza i napinać się niczym żagiel. Zapobiega to uszkodzeniu czy naderwaniu materiału, a także zapewnia swobodną cyrkulację powietrza na balkonie czy tarasie.Dodatkową zaletą tego materiału jest przepuszczalność światła. Nasze osłony balkonowe doskonale spełniają swoją funkcję, ponieważ chronią Państwa prywatność na balkonie czy tarasie, ale jednocześnie w niedużym stopniu ograniczaja dostęp światła i powietrza.Nasze osłony przeznaczone są do montażu wydrukiem na zewnątrz balkonu. Można ją oczywiście zamontować odwrotnie, ale nie możemy w takim przypadku zagwarantować takiego samego efektu wyrazistości kolorów, które będą prześwietlone światłem dziennym.

Podsumowując – osłona balkonowa z jednej strony chroni Cię przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów, a z drugiej pozowala Ci cieszyć się przestrzenią balkonu czy tarasu z minimalnym ograniczeniem przepływu światła i powietrza.

Wszystkie brzegi foto osłony balkonowej wzmocnione są przez zgrzewanie dwóch warstw materiału. Na powstałych krawędziach zamontowane są mosiężne oczka, służące do montażu.

Oczka rozmieszczone są standardowo co 30 – 40 cm, co zapewnia idealne zagęszczenie punktów mocowania.

Nasze osłony są wykonywane techniką druku cyfrowego solventowego. Kolory w przypadku tego druku są bardzo wyraziste. Druk solventowy wnika głęboko w materiał, dzięki czemu kolory są bardzo odporne na promieniowanie UV. Zabezpiecza to nadruk również przed ścieraniem czy szybkim blednięciem.

Jakość naszych wydruków ma standard outdoroowy, czyli z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego. Metoda nadruku solventowego zabezpiecza kolory przed ścieraniem i blaknięciem. W zależności od stopnia nasłonecznienia Twojego balkonu, będziesz cieszył się idealną jakością kolorów swojej osłony przez wiele sezonów.

Nadruk jest jednostronny.

Materiał – siatka winylowa mesh

Materiał PCV o strukturze siateczki. Materiał lekki i bardzo wytrzymały. Zapewnia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła.

Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur.

Zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach.

Dodatkową zaletą jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni,

np. wysłonięcia dużego ogrodzenia tarasu lub całego płotu.

  • ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
  • WYRAZISTE, INTENSYWNE KOLORY
  • WODOODPORNY
  • LEKKI, MOCNY I BARDZO WYTRZYMAŁY
  • ZAPEWNIA PRZEPŁYW ŚWIATŁA, POWIETRZA I DŹWIĘKU

Informacje dodatkowe

Kolor

różowy, zielony

Jak mierzyć?

Zmierz wysokość i długość, tak jak pokazuje to rysunek  (zawsze pomiędzy ostatnimi możliwymi elementami, do których można podczepić osłonę za pomocą opasek)

Foto osłona, podczas montażu, naciąga się ok. 1 cm, dlatego aby uzyskać idealnie dopasowany wymiar, odejmij po 1-2 cm od długości i wysokości. Lepiej, by osłona była o kilka milimetrów za mała niż za duża.

*dotyczy wymiarów powyżej 80 cm

Przykład:

Twoja balustrada ma wymiar 100 x 90 cm?- zamów osłonę o wymiarach 99 x 89 cm.

Jak montować?

Montaż osłony odbywa się za pomocą opasek zaciskowych, dołączonych do każdego zestawu. Kolor opasek wybierasz podczas składania zamówienia. Pamiętaj, że kolor opaski dobieramy do koloru balustrady, bo to na niej głównie widoczny będzie zaczep.

Jeżeli Twoje barierki są grubsze niż standardowe, w naszym sklepie możesz dokupić opaski zaciskowe długości 300 mm BIAŁE. lub CZARNE.

 

Instrukcja montażu za pomocą opasek zaciskowych (opaski w komplecie)

 

* ze względu na specyfikę materiału, gotowy produkt ma tolerancję wymiarową +/- 1cm

Zamów próbki