MATERIAŁ:

Nasze dekoracyjne produkty na wymiar wykonujemy z materiału o strukturze bardzo drobnej siateczki, co sprawia, że osłona czy roleta wolowisząca na balkonie, nie będzie nabierać powietrza i napinać się niczym żagiel. Zapobiega to uszkodzeniu czy naderwaniu materiału, a także zapewnia swobodną cyrkulację powietrza.

Dodatkową zaletą tego materiału jest przepuszczalność światła. Nasze produkty doskonale spełniają swoją funkcję, ponieważ chronią Państwa prywatność, ale jednocześnie w niedużym stopniu ograniczaja dostęp światła i powietrza.

NADRUK:

Nasze produkty wykonywane są techniką druku cyfrowego solventowego.

Kolory w przypadku tego druku są bardzo wyraziste. Druk solventowy wnika głęboko w materiał, dzięki czemu kolory są bardzo odporne na promieniowanie UV. Zabezpiecza to nadruk również przed ścieraniem czy szybkim blednięciem.

Jakość naszych wydruków ma standard outdoroowy, czyli z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego. Metoda nadruku solventowego zabezpiecza kolory przed ścieraniem i blaknięciem. W zależności od stopnia nasłonecznienia Twojego balkonu, będziesz cieszył się idealną jakością kolorów swojej osłony przez wiele sezonów.

UWAGA! Prosimy pamiętać, że kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych ze względu na rodzaj, markę oraz indywidualne ustawienia monitora, a także ze względu na specyfikę zadrukowanego materiału.

 

Nadruk jest jednostronny.

OSŁONY BALKONOWE

ROLETY ZEWNĘTRZNE

DODATKI I AKCESORIA

 

Znajdziesz tutaj dodatkowe wyposażenie do montażu naszych osłon czy rolet.

Oraz drobiazgi, które dopełnią aranżację 🙂